یکی از کالاهای تبلیغاتی خلاقانه و شیک ، گلدان تبلیغاتی می‌باشد. استفاده از گلدان تبلیغاتی ، از جمله ایده‌های نابی است که سبب فراگیری و همچنین مطرح شدن محصول شما گشته است. تولید کنندگان و همچنین شرکتهای خدماتی با استفاده از این خلاقیت جدید و نو می‌توانند از بهترین عملکرد در بازاریابی برخوردار گشته و همچنین از مشتریان ثابت خود نیز به نوعی تشکر نمایند. یکی از موارد قابل توجه در چاپ گلدان تبلیغاتی متمایز بودن این نحوه‌ی تبلیغات خواهد بود. چاپ گلدان تبلیغاتی با تکیه به اصول مهمی صورت می‌پذیرد. گلها همواره با پیام شادی ، صلح و آرامش  همراه هستند. استفاده از آنها بسیار ایده‌آل و کارآمد بوده است. استفاده از این نحوه‌ی بازاریابی دارای مزایای خارق‌العاده و مناسبی می‌باشد که در ادامه با کترا همراه باشید تا به بررسی آنها می‌پردازیم :

مزایای استفاده از چاپ گلدان تبلیغاتی :

  • گلها از جمله محصولاتی به شمار می‌آیند که به راحتی مورد توجه افراد قرار می‌گیرند. این جلب توجه در گلدانها سبب شده است که بهترین کالا برای دریافت هدیه ازدید مشتریان به محسوب گردند.
  • رنگبندی‌های مناسب می‌تواند تاثیرات چشمگیری بر روی تبلیغات شما داشته باشد. گلدانها با متریالهای متفاوت و همچنین ترکیب رنگ‌های متنوع بهترین کالا برای ارائه‌ی هدیه محسوب خواهند شد.
  • چاپ برای تبلیغات باید بسیار واضح و با درج آرم یا لوگوی واحد تولید کننده صورت گیرد. این چاپ هر چقدر واضح‌تر انجام پذیرد، کیفیت بهتر و جلب توجه بیشتری را در بر خواهد داشت. چاپ گلدان تبلیغاتی به دلیل برخورداری از محیط مناسب برای چاپ بسیار ایده‌آل و مفید می‌باشد.
  • این کالا با توجه به مزیتهای فراوان ، با سهولت بسیار زیادی جابجا می‌گردد. افراد به راحتی می‌توانند کالا را از محیطی به محیط دیگر جابجا نموده و با مشکلی در جابجایی آنها مواجه نگردند.
  • تنوع در چاپ گلدان تبلیغاتی از موارد دیگر قابل توجه در این محصول می‌باشد. در چاپ این گلدانها شما با طیف گسترده‌ای از محصولات جذاب و ایده‌آل مواجه خواهید بود. از این جهت مشتریان بر طبق نیاز خود می‌توانند اقدام به انتخاب هوشمندانه و مناسب نمایند.
  • قیمت تمام شده‌ی تولید این محصول با توجه به ویژگی‌های منحصر بفرد بسیار مطلوب و مناسب می‌باشد. اغلب قیمت این محصولات بسیار کم و ناچیز خواهد بود.
  • از عوامل تاثیرگذار دیگر در تهیه چاپ گلدان تبلیغاتی سرعت دسترسی به محصول سفارش داده شده خواهد بود. مشتریان در زمان بسیار کمی می‌توانند سفارشات ثبت شده‌ی خود را دریافت نمایند.

رعایت اصول مناسب در چاپ گلدان تبلیغاتی :

همانطور که ذکر شد در استفاده از چاپ گلدان تبلیغاتی باید به موارد بسیار مهمی توجه خاصی مبذول داشت.

  • اغلب برای چاپ نمودن تبلیغات باید از آرم و یا لوگوی مناسبی استفاده نمود. اگر تولیدکننده اصرار به ذکر نوشته و یا نام خاصی دارد، باید از مکان و ابعاد مناسبی برای این چاپ استفاده نمود. برخی از افراد که در این حوزه فعالیت دارند، ابتکار عمل به خرج داده و از پک‌های جذابی برای این گلدانها استفاده نموده‌اند. خصوصیات این پک‌ها چاپ ساده با ابعاد بیشتر خواهد بود. اما در صورتی که بتوان از بدنه‌ی گلدان برای تبلیغات استفاده نمود، بسیار تاثیرگذارتر می‌باشد.
  • باید از موادی برای این چاپ استفاده نمود، که دارای مقاومت بسیار بالایی باشند. برخی از این گلدانها به دلیل برخورداری از گلهای طبیعی در ارتباط مستقیمی با آب هستند، از این جهت باید از موادی برای چاپ استفاده نمود که در صورت خیس و مرطوب شدن بدنه‌ی گلدان، آسیبی به چاپ روی آن وارد نگردد.
  • چاپ بر روی گلدان باید بسیار واضح و مناسب صورت پذیرد. باید بتوان از فاصله‌ی دور نیز از اطلاعات بر روی گلدان مطلع شد. این مورد خود به تنهایی در بازاریابی تاثیرات بسزایی خواهد داشت.

استفاده از رنگ مناسب و جذاب برای چاپ گلدان تبلیغاتی نیز از قواعد چاپ مناسب خواهد بود.